AgioFunds stworzy FIZAN dla EuCO

EuCO to jedna z największych w Polsce firm pomagających osobom poszkodowanym uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne odszkodowania i świadczenia

Opublikowano: 2014-08-28

Europejskie Centrum Odszkodowań (EuCO) podpisało umowę z AgioFunds Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych o współpracy w zakresie utworzenia i administrowania funduszem inwestycyjnym zamkniętym aktywów niepublicznych o nazwie EuCO Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych.

W oświadczeniu towarzyszącym podpisaniu umowy zarząd Europejskiego Centrum Odszkodowań wyraził przekonanie, że utworzenie funduszu inwestycyjnego oraz udział w zarządzaniu jego aktywami pozwoli spółce w pełni wykorzystać zdobyte wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku odszkodowań, umocni jej pozycję rynkową oraz będzie miał pozytywny wpływ na osiągane przez nią przychody i wyniki finansowe.

Firma uważa, że rynek oferuje jej ogromny potencjał rozwojowy. Jest jedną z nielicznych firm odszkodowawczych w Polsce, która posiada własną kancelarię prawną. Dzięki temu likwidacja szkody może być kontynuowana również na etapie sądowym. Od 2004 roku zaufało spółce ponad 100 tys. osób.